Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Selen Cosmetics

Skulpture Bronzer Duo

Skulpture Bronzer Duo

Çmimi i rregullt €15,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €15,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

Nxirës pluhur DUO, definon dhe strukturon format e fytyrës, duke theksuar tiparet më të bukura të saj. Për një efekt të ndezur apliko më shumë. Siç nga vetë emri Skulpturë, ky nxirë do të krijojë në një vepër Arti.

Materiale

Transporti dhe Kthimi

Produktet Selen dërgohen brenda 24h dhe në bazë të vendodhjeve të problemeve për 24 h në Tiranë/ 48H ne rrethe. 5-15 ditë në Evropë. Kthimi bëhët vetëm në rast kur produkti është nga trasporti

Udhëzimet e kujdesit

Ky produkt është shumë i pigmentuar, aplikoni si fillim një sasi e vogël dhe përhapur. Më pas zgjedhjet e ndryshme sipas dëshirës dhe rezultatit që dëshironi

Shikoni detajet e plota

Imazhi me tekst

Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Transport falas

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Shkëmbime pa probleme

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.