Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

Selen Cosmetics

Set Furça Profesionale

Set Furça Profesionale

Çmimi i rregullt €54,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €54,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

Seti i Furçave Selen është krijuar për një performancë të lartë në ngritjen e grimeve.
Ato rrisin në grimet Profesionale , por mund të përdoren thjeshtësisht edhe nga persona te apasionuar pas Makeupit.

-Seti Përbëhet nga 15 furça :

8 dedikuar përhapjes së toneve mbi sy
1 për furçe për vetullat
1 për eyeliner
1 për korrektorin
1 për kremin Puder
1 për pluhuren Puder
1 për ndriçues (highlighter)
1 për mollezat (Skuqja)

Furçat që duhet për tonet e syve dhe pluhurat janë krijuar për të rritur performancën dhe aplikimin.
Furçat e krijuara për produktet e lëngshme si korrekte dhe kremi puder janë sintetizuar në menyrë që mos të jetë produktin.

Për të realizuar këto produkte Selen , jemi të sigurt që kafshe nuk është keqtrajtuar. Proçesi industrial është arritur në menyrë Etike.

Pa mizori

Materiale

Transporti dhe Kthimi

Produktet Selen dërgohen brenda 24h dhe në bazë të vendodhjeve të problemeve për 24 h në Tiranë/ 48H ne rrethe. 5-15 ditë në Evropë. Kthimi bëhët vetëm në rast kur produkti është nga trasporti

Udhëzimet e kujdesit

Ky produkt është shumë i pigmentuar, aplikoni si fillim një sasi e vogël dhe përhapur. Më pas zgjedhjet e ndryshme sipas dëshirës dhe rezultatit që dëshironi

Shikoni detajet e plota

Imazhi me tekst

Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Transport falas

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Shkëmbime pa probleme

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.