Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Selen Cosmetics

Romancë

Romancë

Çmimi i rregullt €28,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €28,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

Kuti me tone sysh “Romancë” , është paleta e koleksionit të parë në Shqipëri dedikuar Dashurisë. Kjo paletë është punuar deri në detaj, me 8 ton mat dhe 7 ton me shkëlqim, që të vijë si një romancë e bukur në duart e tua . Me ngjyra të ngrohta dhe me pigment të lartë , paleta Romance pretendon ta çojë eksperiencën e grimimit të një niveli tjetër.

Materiale

Transporti dhe Kthimi

Produktet Selen dërgohen brenda 24h dhe në bazë të vendodhjeve të problemeve për 24 h në Tiranë/ 48H ne rrethe. 5-15 ditë në Evropë. Kthimi bëhët vetëm në rast kur produkti është nga trasporti

Udhëzimet e kujdesit

Ky produkt është shumë i pigmentuar, aplikoni si fillim një sasi e vogël dhe përhapur. Më pas zgjedhjet e ndryshme sipas dëshirës dhe rezultatit që dëshironi

Shikoni detajet e plota

Imazhi me tekst

Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Transport falas

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Shkëmbime pa probleme

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.