Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Selen Cosmetics

Kremi Magjik për Vetulla

Kremi Magjik për Vetulla

Çmimi i rregullt €18,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €18,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

Kremi magjik , stilon deri në detaje të veta, duke i dhënë definicion dhe formë të përsosur. Një formulë rezistente që fikson vetullën për një kohë të gjatë . Për një pamje sa më natyrale , kalon vetëm furçën e parë me produktin. Ndërsa për pamjen e një vetulle të laminuar , stilojeni atë me furçat e posatshme që gjenden poshtë kapakut. Sigurohuni që të aplikoni në mënyrë më të njëtrajtshme, duke filluar nga rrënja e vetullës.

Materiale

Transporti dhe Kthimi

Produktet Selen dërgohen brenda 24h dhe në bazë të vendodhjeve të problemeve për 24 h në Tiranë/ 48H ne rrethe. 5-15 ditë në Evropë. Kthimi bëhët vetëm në rast kur produkti është nga trasporti

Udhëzimet e kujdesit

Ky produkt është shumë i pigmentuar, aplikoni si fillim një sasi e vogël dhe përhapur. Më pas zgjedhjet e ndryshme sipas dëshirës dhe rezultatit që dëshironi

Shikoni detajet e plota

Imazhi me tekst

Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Transport falas

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Shkëmbime pa probleme

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.