Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Selen Cosmetics

Krem puder

Krem puder

Çmimi i rregullt €35,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €35,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.
Ngjyra

Kremi pudër “Lëkurë Perfekte” , shkrihet në lëkurë, për t'u bërë një me të. Me një mbulim mesatar që zgjat 24 orë, nuk transferohet, është rezistente ndaj ujit dhe djersës. Lëkura mbetet e butë dhe me një efekt mat. Ky krem ​​është i ngjashëm me efektin optik Anti-Age.

Materiale

Transporti dhe Kthimi

Produktet Selen dërgohen brenda 24h dhe në bazë të vendodhjeve të problemeve për 24 h në Tiranë/ 48H ne rrethe. 5-15 ditë në Evropë. Kthimi bëhët vetëm në rast kur produkti është nga trasporti

Udhëzimet e kujdesit

Ky produkt është shumë i pigmentuar, aplikoni si fillim një sasi e vogël dhe përhapur. Më pas zgjedhjet e ndryshme sipas dëshirës dhe rezultatit që dëshironi

Shikoni detajet e plota

Imazhi me tekst

Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Transport falas

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Shkëmbime pa probleme

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.