Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Selen Cosmetics

Diell Highlighter Duo

Diell Highlighter Duo

Çmimi i rregullt €12,00 EUR
Çmimi i rregullt €14,00 EUR Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €12,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

Ndriçues pluhur DUO , jepi tënde shkëlqimin e diellit. I bashkoj me xixat më të bukura që mund të mendojnë, për një ndriçim verbues por me efektin “e lagësht”, i cili i jep kaq hijeshi fytyrës tuaj. Ky ndriçues është për vajzat që duan të jenë të dalluar, por të ndjehen shumë.

Materiale

Transporti dhe Kthimi

Produktet Selen dërgohen brenda 24h dhe në bazë të vendodhjeve të problemeve për 24 h në Tiranë/ 48H ne rrethe. 5-15 ditë në Evropë. Kthimi bëhët vetëm në rast kur produkti është nga trasporti

Udhëzimet e kujdesit

Ky produkt është shumë i pigmentuar, aplikoni si fillim një sasi e vogël dhe përhapur. Më pas zgjedhjet e ndryshme sipas dëshirës dhe rezultatit që dëshironi

Shikoni detajet e plota

Imazhi me tekst

Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Transport falas

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Shkëmbime pa probleme

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.