Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Selen Cosmetics

Highlighter Kremoz

Highlighter Kremoz

Çmimi i rregullt €12,00 EUR
Çmimi i rregullt €22,00 EUR Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €12,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

Ndriçues kremoz, me një tekst të butë dhe lehtësisht të sfumueshëm, për t'u dhënë një ndriçim kaq natyral por edhe të fortë. Me një pigment të lehtë rozë, mollëzat do të duken kaq të hijshme , sa që nuk bëjnë mund të ndahen më nga Dielli ynë. Ky produkt është i lehtë dhe delikat.

Materiale

Transporti dhe Kthimi

Produktet Selen dërgohen brenda 24h dhe në bazë të vendodhjeve të problemeve për 24 h në Tiranë/ 48H ne rrethe. 5-15 ditë në Evropë. Kthimi bëhët vetëm në rast kur produkti është nga trasporti

Udhëzimet e kujdesit

Ky produkt është shumë i pigmentuar, aplikoni si fillim një sasi e vogël dhe përhapur. Më pas zgjedhjet e ndryshme sipas dëshirës dhe rezultatit që dëshironi

Shikoni detajet e plota

Imazhi me tekst

Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Transport falas

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Shkëmbime pa probleme

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.