Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Selen Cosmetics

Ekstaze

Ekstaze

Çmimi i rregullt €28,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €28,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

Kuti me tone sysh “Ekstazë” ,është paleta e koleksionit të parë në Shqipëri dedikuar Dashurisë. Po, sepse duhet guxim që të kërkojmë këtë element të dashurisë, prandaj Paleta Ekstazë është e guximshme. Me ngjyra nga më të ndryshmet , imagjinata jote do jetë më e lirë se për të shkuar në limite që mbase nuk i dije që i kishe.

10 ngjyra mat dhe me 5 ngjyra me shkëlqim, do të jetë aty për të plotësuar çdo dëshirë që ke.

Materiale

Transporti dhe Kthimi

Produktet Selen dërgohen brenda 24h dhe në bazë të vendodhjeve të problemeve për 24 h në Tiranë/ 48H ne rrethe. 5-15 ditë në Evropë. Kthimi bëhët vetëm në rast kur produkti është nga trasporti

Udhëzimet e kujdesit

Ky produkt është shumë i pigmentuar, aplikoni si fillim një sasi e vogël dhe përhapur. Më pas zgjedhjet e ndryshme sipas dëshirës dhe rezultatit që dëshironi

Shikoni detajet e plota

Imazhi me tekst

Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Transport falas

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Shkëmbime pa probleme

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.