Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Selen Cosmetics

Kuqalashe Blush Duo

Kuqalashe Blush Duo

Çmimi i rregullt €15,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €15,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë. Transporti i llogaritur në arkë.

Pudër fytyre kompakte DUO, u jep mollëzave tuaja jetë dhe bukuri. Me dy ngjyra kaq të vetme, do të ketë një gjë të tillë që të krijosh një dukje natyrale me mua, e një pamje më të theksuar më tej, pra më të mirën e dy botës, e ke brenda paketimit.

Materiale

Transporti dhe Kthimi

Produktet Selen dërgohen brenda 24h dhe në bazë të vendodhjeve të problemeve për 24 h në Tiranë/ 48H ne rrethe. 5-15 ditë në Evropë. Kthimi bëhët vetëm në rast kur produkti është nga trasporti

Udhëzimet e kujdesit

Ky produkt është shumë i pigmentuar, aplikoni si fillim një sasi e vogël dhe përhapur. Më pas zgjedhjet e ndryshme sipas dëshirës dhe rezultatit që dëshironi

Shikoni detajet e plota

Imazhi me tekst

Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Transport falas

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.

  • Shkëmbime pa probleme

    Çiftoni tekstin me një imazh për t'u fokusuar në produktin, koleksionin ose postimin tuaj në blog. Shtoni detaje mbi disponueshmërinë, stilin ose madje jepni një rishikim.