Skip to product information
1 of 4

Selen Cosmetics

Romance

Romance

Regular price €28,00 EUR
Regular price Sale price €28,00 EUR
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

 

Kuti me tone sysh “Romancë” , është paleta e koleksionit të parë në Shqipëri dedikuar Dashurisë. Kjo paletë është punuar deri në detaj, me 8 tone matt dhe 7 tone me shkëlqim, që të vijë si një romancë e bukur në duart e tua . Me ngjyra të ngrohta dhe me pigment të lartë , paleta Romance pretendon ta çoje eksperiencën e grimimit tënd në një tjetër nivel.

INCI: 

Talc, Mica, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Pentaerythrityl tetraisostearate, Silica, Disostearyl, Malate, Squalane Magnesium Stereate,

Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Mund tè pèrmbajè/May Contain : Titanium Dioxide (CI77891) Iron Oxide (CI 77491) Ultramarine Blue ( CI7700/) Chromum Oxide Green (€177298)

Hydrated Chromium, Oxide green (CI 77289) Manganese Violet (CI 77742)

Përbëresit

Dërgesa & Kthim

Produktet Selen dërgohen brenda 24h dhe në bazë të vendodhjes arrijnë per 24 h në Tiranë/ 48H ne rrethe. 5-15 ditë në Europë. Kthimi bëhët vetëm në rast kur produkti është dëmtuar nga trasporti

Përdorimi

Ky produkt është shumë i pigmentuar, aplikoni si fillim një sasi te vogël dhe përhapeni. Më pas shtoni shtresat e ndryshme sipas dëshirës dhe rezultatit që dëshironi

View full details

Seti profesional i furçave

Seti i furçave profesionale, i jep grimit tuaj një cilësi tjetër falë aftësise që kanë në përhapjen e pigmenteve.

  • Trasporti Falas

    Për blerje mbi 1500L , trasporti është falas në të gjithë Shqipërinë

  • Cruelty Free

    Të gjitha produktet Selen, jane Cruelty Free. Si mundet dikush të lëndoj kafshët?!