Skip to product information
1 of 4

Selen Cosmetics

Mëkat

Mëkat

Regular price €28,00 EUR
Regular price Sale price €28,00 EUR
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Kuti me tone sysh “Mëkat” ,është paleta e koleksionit të parë në Shqipëri dedikuar Dashurisë. 

Një kombinim ngjyrash ku secila mund të gjejë veten, plot me ngjyra të ftohta dhe të ngrohta. Për ditët që dëshiron të dukesh natyrale, apo dhe për ditët që dëshiron të guxosh , kemi paletën që do kujdeset ty,me 9 tone matt dhe 6 tone me shkëlqim. Paleta jonë mëkatare i ka të gjitha, prandaj është kaq tunduese që  të mos rezistojmë.

 

INCI: 

Talc, Mica, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Pentaerythrityl tetraisostearate, Silica, Diisostearyl, Malate, Squalane Magnesium Stereate,

Tocopherol, Phenoxyethanol , Ethylhexylglycerin

Mund tè pèrmbajë/May Contain : Titanium Dioxide (CI77891) Iron Oxide(CI 77491) Ultramarine Blue ( CI77007) Chromium Oxide Green ( CI77288

Hydrated Chromium, Oxide green (CI 77289) Manganese Violet (CI 77742)

Përbëresit

Dërgesa & Kthim

Produktet Selen dërgohen brenda 24h dhe në bazë të vendodhjes arrijnë per 24 h në Tiranë/ 48H ne rrethe. 5-15 ditë në Europë. Kthimi bëhët vetëm në rast kur produkti është dëmtuar nga trasporti

Përdorimi

Ky produkt është shumë i pigmentuar, aplikoni si fillim një sasi te vogël dhe përhapeni. Më pas shtoni shtresat e ndryshme sipas dëshirës dhe rezultatit që dëshironi

View full details

Seti profesional i furçave

Seti i furçave profesionale, i jep grimit tuaj një cilësi tjetër falë aftësise që kanë në përhapjen e pigmenteve.

  • Trasporti Falas

    Për blerje mbi 1500L , trasporti është falas në të gjithë Shqipërinë

  • Cruelty Free

    Të gjitha produktet Selen, jane Cruelty Free. Si mundet dikush të lëndoj kafshët?!