Skip to product information
1 of 4

Selen Cosmetics

Kremi Magjik për Vetulla

Kremi Magjik për Vetulla

Regular price €18,00 EUR
Regular price Sale price €18,00 EUR
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Kremi magjik , stilon deri në detaje vetullën tuaj, duke i dhënë definicion dhe formë perfekte. Një formule rezistente që fikson vetullën për një kohë të gjatë . Për një pamje sa më natyrale , kaloni vetëm furçën e parë me produktin. Ndërsa për pamjen e një vetulle të laminuar , stilojeni atë me furçat e posatshme që gjenden poshtë kapakut. Sigurohuni që produktin ta aplikoni në mënyrë sa më të njëtrajtshme, duke filluar nga rrënja e vetullës.

 

INCI: 
Water, Glyceryl Stearate,
Propylene Glycol,Polyquaternium-10, Pvp,Peg-20 Stearate,Polysorbate20,Polyethylene,Microcrystalline Wax,Phenoxyethanol

Përbëresit

Dërgesa & Kthim

Produktet Selen dërgohen brenda 24h dhe në bazë të vendodhjes arrijnë per 24 h në Tiranë/ 48H ne rrethe. 5-15 ditë në Europë. Kthimi bëhët vetëm në rast kur produkti është dëmtuar nga trasporti

Përdorimi

Ky produkt është shumë i pigmentuar, aplikoni si fillim një sasi te vogël dhe përhapeni. Më pas shtoni shtresat e ndryshme sipas dëshirës dhe rezultatit që dëshironi

View full details

Seti profesional i furçave

Seti i furçave profesionale, i jep grimit tuaj një cilësi tjetër falë aftësise që kanë në përhapjen e pigmenteve.

  • Trasporti Falas

    Për blerje mbi 1500L , trasporti është falas në të gjithë Shqipërinë

  • Cruelty Free

    Të gjitha produktet Selen, jane Cruelty Free. Si mundet dikush të lëndoj kafshët?!