Skip to product information
1 of 4

Selen Cosmetics

Korrektor

Korrektor

Regular price €18,50 EUR
Regular price Sale price €18,50 EUR
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Colore

 

Korrektori Bye Bye rrathë, mbulon plotësisht rrathët e zinj poshtë syve dhe zgjat gjithë ditën, duke neutralizuar tonin e lëkurës dhe duke perfeksionuar lëkurën. Ky korrektor mbulon rrathët, pagjumësinë dhe mëkatet.

 
Inci : 

AQUA/WATER, ISODECYL NEOPENTANOATE, GLYCERIN, CETYL PEG/

PPG-10/1 DIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, TRIMETHYLSILOXYSILICATE,

POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, ACRYLATES/

POLYTRIMETHYLSILOXYMETHACRYLATE COPOLYMER, ADIPIC ACID/

NEOPENTYL GLYCOL CROSSPOLYMER, ACRYLATES COPOLYMER,

PROPANEDIOL, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, MICA, DISODIUM STEAROYL

GLUTAMATE, PROPYLENE CARBONATE, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN

GUM, SODIUM CHLORIDE, ACMELLA OLERACEA EXTRACT, ALUMINUM

HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, TIN OXIDE, VP/VA COPOLYMER,

HYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSE, AMODIMETHICONE, CAPRYLYL

GLYCOL, PHENOXYETHANOL, SODIUM DEHYDROACETATE, POTASSIUM

SORBATE, CHLORPHENESIN, PARFUM/FRAGRANCE, LINALOOL, LIMONENE.

[+/-1 / MAY CONTAIN:

CI 77491 /IRON OXIDES, CI 77492/IRON OXIDES, CI 77499/IRON OXIDES, CI

77891/TITANIUM DIOXIDE.

Përbëresit

Dërgesa & Kthim

Produktet Selen dërgohen brenda 24h dhe në bazë të vendodhjes arrijnë per 24 h në Tiranë/ 48H ne rrethe. 5-15 ditë në Europë. Kthimi bëhët vetëm në rast kur produkti është dëmtuar nga trasporti

Përdorimi

Ky produkt është shumë i pigmentuar, aplikoni si fillim një sasi te vogël dhe përhapeni. Më pas shtoni shtresat e ndryshme sipas dëshirës dhe rezultatit që dëshironi

View full details

Seti profesional i furçave

Seti i furçave profesionale, i jep grimit tuaj një cilësi tjetër falë aftësise që kanë në përhapjen e pigmenteve.

  • Trasporti Falas

    Për blerje mbi 1500L , trasporti është falas në të gjithë Shqipërinë

  • Cruelty Free

    Të gjitha produktet Selen, jane Cruelty Free. Si mundet dikush të lëndoj kafshët?!