Skip to product information
1 of 3

Selen Cosmetics

Diell Highlighter Duo

Diell Highlighter Duo

Regular price €12,00 EUR
Regular price €14,00 EUR Sale price €12,00 EUR
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

 

Ndriçues pluhur DUO , jepi lëkurës tënde shkëlqimin e diellit. I pajisur me xixat më të bukura që mund të mendoni, për një ndriçim verbues por me efektin “e lagësht”, i cili i jep kaq hijeshi fytyrës tuaj. Ky ndriçues është për vajzat që duan që shkëlqimi i tyrë të dallojë, por njëkohësisht të mos jetë i tepërt.


Përbërësit/Ingredients

Tealc, Mica, Magnesium Stearate, Trimethylsiloxysicilate, Cyclopentasiloxane, Caprylic/Capric, Triglyceride, C13-15 Alkane,Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Phenoxythanol, Caprylyl glycol, Iron Oxides (CI 77491), IRON OXIDES (CI 77492),IRON OXIDES (CI 77499)

 

Përbëresit

Dërgesa & Kthim

Produktet Selen dërgohen brenda 24h dhe në bazë të vendodhjes arrijnë per 24 h në Tiranë/ 48H ne rrethe. 5-15 ditë në Europë. Kthimi bëhët vetëm në rast kur produkti është dëmtuar nga trasporti

Përdorimi

Ky produkt është shumë i pigmentuar, aplikoni si fillim një sasi te vogël dhe përhapeni. Më pas shtoni shtresat e ndryshme sipas dëshirës dhe rezultatit që dëshironi

View full details

Seti profesional i furçave

Seti i furçave profesionale, i jep grimit tuaj një cilësi tjetër falë aftësise që kanë në përhapjen e pigmenteve.

  • Trasporti Falas

    Për blerje mbi 1500L , trasporti është falas në të gjithë Shqipërinë

  • Cruelty Free

    Të gjitha produktet Selen, jane Cruelty Free. Si mundet dikush të lëndoj kafshët?!