Skip to product information
1 of 3

Selen Cosmetics

Highlighter Kremoz

Highlighter Kremoz

Regular price €12,00 EUR
Regular price €22,00 EUR Sale price €12,00 EUR
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

 

Ndriçues kremoz, me një teksturë të butë dhe lehtësisht të sfumueshme, për t’i dhënë lëkurës një ndriçim kaq natyral por edhe të fortë. Me një pigment të lehtë rozë, mollëzat do të duken kaq të hijshme , sa që nuk do mund të ndaheni më nga Dielli ynë. Ky produkt qëndron gjatë në fytyrë, është i lehtë dhe delikat.

 

INGREDIENTS:

HYDROGENATED POLYISOBUTENE, MICA, ETHYLHEXYL PALMITATE,

POLYETHYLENE, SOYBEAN GLYCERIDES, SILICA, TRIMETHYLSILOXYSILICATE,

DIMETHICONE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER UNSAPONIFIABLES/

BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER UNSAPONIFIABLES, TIN OXIDE,

ASCORBYL PALMITATE, TOCOPHEROL, LECITHIN, GLYCERYL STEARATE,

GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, PARFUM/FRAGRANCE, LINALOOL,

LIMONENE.

[+/-1 / MAY CONTAIN:

CI 15850/RED 6, CI 15850/RED 7 LAKE, CI 19140/YELLOW 5 LAKE, CI 77891/

TITANIUM DIOXIDE.

Përbëresit

Dërgesa & Kthim

Produktet Selen dërgohen brenda 24h dhe në bazë të vendodhjes arrijnë per 24 h në Tiranë/ 48H ne rrethe. 5-15 ditë në Europë. Kthimi bëhët vetëm në rast kur produkti është dëmtuar nga trasporti

Përdorimi

Ky produkt është shumë i pigmentuar, aplikoni si fillim një sasi te vogël dhe përhapeni. Më pas shtoni shtresat e ndryshme sipas dëshirës dhe rezultatit që dëshironi

View full details

Seti profesional i furçave

Seti i furçave profesionale, i jep grimit tuaj një cilësi tjetër falë aftësise që kanë në përhapjen e pigmenteve.

  • Trasporti Falas

    Për blerje mbi 1500L , trasporti është falas në të gjithë Shqipërinë

  • Cruelty Free

    Të gjitha produktet Selen, jane Cruelty Free. Si mundet dikush të lëndoj kafshët?!