Skip to product information
1 of 4

Selen Cosmetics

Ekstaze

Ekstaze

Regular price €28,00 EUR
Regular price Sale price €28,00 EUR
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Kuti me tone sysh “Ekstazë” ,është paleta e koleksionit të parë në Shqipëri dedikuar Dashurisë. Po po, sepse duhet guxim që ta kërkojmë këtë element të dashurisë, prandaj Paleta Ekstazë është pikërisht e guximshme. Me ngjyra nga më të ndryshmet , imagjinata jote do jetë më e lirë se kurrë për të shkuar në limite që mbase nuk i dije që i kishe.

10 ngjyra matt dhe me 5 ngjyra me shkëlqim, do të jenë aty për të të plotësuar çdo dëshirë që ke.


INCI

Talc, Mica, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Pentaerythrityl tetraisostearate, Silica, Disostearyl, Malate, Squalane Magnesium Stereate,

Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol , Ethylhexylglycerin

Mund tè pèrmbaje/May Contain: Titanium Dioxide (CI77891) Iron Oxide(Cl 77491) Ultramarine Blue ( CI77007) Chromium Oxide Green ( C/77288)

Hydrated Chromium, Oxide green (CI 77289) Manganese Violet (CI 77742)

Përbëresit

Dërgesa & Kthim

Produktet Selen dërgohen brenda 24h dhe në bazë të vendodhjes arrijnë per 24 h në Tiranë/ 48H ne rrethe. 5-15 ditë në Europë. Kthimi bëhët vetëm në rast kur produkti është dëmtuar nga trasporti

Përdorimi

Ky produkt është shumë i pigmentuar, aplikoni si fillim një sasi te vogël dhe përhapeni. Më pas shtoni shtresat e ndryshme sipas dëshirës dhe rezultatit që dëshironi

View full details

Seti profesional i furçave

Seti i furçave profesionale, i jep grimit tuaj një cilësi tjetër falë aftësise që kanë në përhapjen e pigmenteve.

  • Trasporti Falas

    Për blerje mbi 1500L , trasporti është falas në të gjithë Shqipërinë

  • Cruelty Free

    Të gjitha produktet Selen, jane Cruelty Free. Si mundet dikush të lëndoj kafshët?!